0
Navigation

HDAX 9200 Low Ash Gas Engine Oil SAE 40

Dec 14, 2021
0 Comments


HDAX 9200 Low Ash Gas Engine Oil SAE 40

Premium performance low-ash gas engine lubricant


HDAX 9200 Düşük Küllü Gaz Motor Yağı SAE 40

Üstün performanslı, düşük küllü gaz motoru yağı


HDAX 9200 Düşük Küllü Gaz Motor Yağı SAE 40, ağır yükler altında bile sağlam bileşen koruması sunan ve doğal gaz uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmış üstün performanslı, düşük küllü, dağıtıcı ve deterjan tipi bir gaz motoru yağıdır.

Uygulamalar

HDAX 9200 Düşük Küllü Gaz Motor Yağı SAE 40, düşük küllü yağlayıcılar gerektiren yeni nesil yüksek çıkışlı, turboşarjlı, düşük emisyonlu 4 zamanlı motorlar için tasarlanmıştır ve doğal gaz uygulamalarında kullanılması önerilir.

HDAX 9200 Düşük Küllü Gaz Motor Yağı SAE 40, kojenerasyon uygulamalarında yüksek hızlı 4 zamanlı gaz motorlarının daha zorlu ihtiyaçlarını da karşılar.

HDAX 9200 Düşük Küllü Gaz Motor Yağı SAE 40, katalizör uyumluluk gereksinimlerini karşılamak üzere formüle edilmiştir.

HDAX 9200 Düşük Küllü Gaz Motor Yağı SAE 40, düşük seviyelerde kükürt ve kloro-floro-karbon (CFC) içeren yakıtlarla kullanıma uygundur. (Ekşi gaz/yüksek CFC uygulamalarında, daha yüksek baz rezervine sahip yağlayıcılar gerekebilir – örneğin, HDAX 9500).


748 / 5000

Çeviri sonuçları

Müşteri avantajları
Baz numarası tutma özelliğine sahip oksidasyon ve nitrasyon direnci, çok düşük yağ besleme hızıyla tasarlanmış motorlarda daha uzun yağ değişimi sağlar Yanma odası ve piston tortu kontrolü, artırılmış astar koruması, çamur, aşınma ve korozyon direnci, arıza süresinin azaltılmasına yardımcı olur Valf durgunluğunu, yanma odası tortularını ve kül oluşumunu en aza indirmeye yardımcı olarak ön ateşleme potansiyelini en aza indirmeye yardımcı olur Dağıtıcı/deterjan sistemi ve oksidasyon/nitrasyon direnci, yağ kalınlaşmasını en aza indirmeye yardımcı olur ve motor temizliğini destekler Yağ akışını ve tüketimini optimize etmeye yardımcı olarak, çamur oluşumuna, filtre tıkanmasına ve silindir gömleği honlama desenli cama direnecek şekilde tasarlanmıştır Çoğu katalizör sistemiyle kullanıma uygun düşük fosforlu katkı sistemi
Caterpillar
CG132, CG170 and CG260 engines
Jenbacher

TA 1000-1109
Fuel Class A [1] for the following engine types and versions(including engines fitted with an oxidation catalytic converter), extended oil change intervals:
- Type 2 and 3

- Type 4 (versions A and B)

- Type 4 (from version C)

- Type 6 (versions C and E)

- Type 6 (from version F)

MWM (Caterpillar Energy Solutions)
Gas Engines
RMB/Energie
Natural gas
TEDOM
61-0-0281.1
Fuel types G (natural gas), P (propane/butane)
Waukesha
Cogeneration applications

Natural gas, associated petroleum gas, mine gas, biogas (sulphur < 200 mg/10 kWh).
Comments: 0
Leave a Reply

No comments