Sırala:
Göster:
TEXACO

Texaco Madeni Yağlar Hakkında

Gelişmiş teknolojili Texaco – Chevron markasıdır – madeni yağları, Avrupa genelinde, antifriz ve çok sayıda endüstriyel madeni yağlarının yanı sıra,  binek araçlar için geniş motor yağı yelpazesi ve kamyonlar için Delo motor yağları başta olmak üzere ağır vasıta dizel motor yağları ile yüksek performans sunmaktadır. Avrupa’da 100 yılı aşkın deneyimi ile Texaco®, Chevron®, Havoline®, Delo®, HDAX® ve Techron® markaları altında bugün otomotiv ve endüstriyel yağlar ürün yelpazemiz; motor yağları, şanzıman yağları, dişli yağları, hidrolik sıvılar, gaz motoru yağları, kağıt makinesi yağları ve türbin yağlarını kapsamaktadır.

Binek Araçlar ve Kamyonetler

Arabalar, kamyonetler ve hafif ticari araçlar için Techron® yakıt sistemi temizleyicisi, Texaco® ve Havoline® markalı motor yağları, antifrizler, şanzıman yağları, dişli yağları ve müstahzarlar, yılın her günü hava nasıl olursa olsun performans sunmak üzere tasarlanmıştır.
Kamyon ve otobüs filoları

Yüksek performanslı ticari araç dizel motor yağları, soğutma sıvıları, şanzıman yağları, dişli yağları, gresler ile hidrolik sıvıları ve müstahzarlar, Texaco® ve Delo® markaları altında pazarlanmaktadır.

Bu kaliteli ürünler optimum yakıt ekonomisi, ön tampondan arka tampona koruma ve performans sağlayarak duruş süresini azaltır ve işletme maliyetlerini en aza düşürür.
Endüstriyel, güç üretim ve şantiye ekipmanları

Sürekli performans, güven demektir. Daha da ileri gitme ve ticari potansiyelinize ulaşma güveni.


Gelişmiş Texaco ürünlerimiz endüstriyel, güç üretimi, deniz, otomotiv ve ağır çalışma koşullarına sahip şantiye ve filo uygulamalarında, çalışma zamanını en yükseğe çıkarmak ve bakım masraflarını azaltmak için ihtiyacınız olan ekipman güvenilirliğinin teminine yardımcı olmaktadır.


Delo dizel motor yağları, HDAX gaz motoru yağları, Techron yakıt sistem temizleyicileri, Havoline otomotiv ürünleri,Texaco soğutma sıvıları, hidrolik yağlar, şanzıman yağları, dişli yağları ve gresler ile işletme zorluklarınızı karşılayacak performanslı ürünler sunarız.